| Co powinno umieć 5 letnie dziecko | Napoje zakazane w zdrowej diecie

Co powinno umieć 5 letnie dziecko

Napoje zakazane w zdrowej diecie

Uczucie pragnienia zawsze chcemy jak najszybciej ugasić, dlatego sięgamy po szybkie soki, które od razu możemy spożyć. Niektóre z nich powinny być jednak dla nas zakazane. Których napojów mamy więc unikać, aby sobie nie zaszkodzić? Po pierwsze, postarajmy się unikać napojów gazowanych, jeśli mamy problemy z żołądkiem. W przypadku takiej dolegliwości nawet woda gazowana będzie […]

Napoje zakazane w zdrowej diecie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (26)Uczucie pragnienia zawsze chcemy jak najszybciej ugasić, dlatego sięgamy po szybkie soki, które od razu możemy spożyć. Niektóre z nich powinny być jednak dla nas zakazane. Których napojów mamy więc unikać, aby sobie nie zaszkodzić?

Po pierwsze, postarajmy się unikać napojów gazowanych, jeśli mamy problemy z żołądkiem. W przypadku takiej dolegliwości nawet woda gazowana będzie niewskazana. Jeśli chcemy sięgnąć po jakiś sok, zawsze sprawdźmy jego skład. Im prostszy i krótszy on będzie, tym oczywiście lepiej. Soki nie powinny mieć zbyt wiele cukru, który nam szkodzi. Dodatkowo, w ich składzie nie powinniśmy znaleźć sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Takie dodatki są całkowicie zbędne i nie przyniosą nam żadnych korzyści, dlatego lepiej ich po prostu unikać.

Oczywiście możemy sięgnąć po całkowicie bezpieczne i zdrowe napoje. Zainteresujmy się tymi, o których mówi nam medycyna naturalna. Będą to ziołowe herbatki, napary i zwykła woda. Takie napoje spokojnie możemy spożywać bardzo regularnie.

Ciekawe wpisy o zdrowiu i medycynie:

recommended